1983 yılında Bursa’da küçük bir işletme olarak başladığımız üretim hayatımıza Fedahi EVİRGEN öncülüğünde alanının önde gelen markası olarak devam ediyoruz. Tekstil sektörüne kazandırdığımız yeni soluk ile dünya standartlarında hizmet kalitesi sağlıyoruz.

Raşel Örme olarak müşteri memnuniyetini yüksek tutabilmek için ürün ve desen yelpazemizi geniş tutuyor, söz verdiğimiz tarihte ürünlerimizin müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz. Yurt dışına ihraç ettiğimiz ve yurt içinde iş birliği yaptığımız firmalar için ürettiğimiz pamuklu, viskon, akrilik, polyester, naylon, fantazi kumaşlarımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak farklı desen, renk ve kreasyonlarla sunuyoruz. Jakarlı, atkılı ve Raşel makinalarda ağırlıklı olarak kadın giyim, abiye, dantel, zigzag fantezi, şerit, kadife, file kumaşlar, tül ve astarlı kumaşların yansıra fantezi örgü kumaşlar da üretmekteyiz. Raşel Örme olarak başarılı tasarımcılarımızın liderliğinde güçlü koleksiyonlarımızı 75 adet çeşitli Raşel makinelerimiz ile üretiyor ve her sezon farklı bir dünyaya kapılarımızı aralıyoruz.

Bursa’da yer alan firmamızda özenle hazırladığımız kumaşlarımızın %70’i ihracat edilerek Dünya’ya yayılmaktadır. 21 ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatlarımız ile pek çok kurumsal markanın koleksiyonunu süslüyoruz. İhracat gerçekleştirdiğimiz ülkeler arasında başta Fransa, İtalya, İspanya, İngiltere, Belçika, Hollanda olmak üzere Avrupa ve Arap ülkeleri bulunmaktadır. Minareli Çavuş BTSO Organize Sanayi Bölgesi’nde 19.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren tesisimizde eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile iç piyasa ve ihracat pazarına yönelik hizmet veren seçkin kuruluşlar arasında yer alıyoruz.

Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Copyright © 2021 Raşel Örme

Tasarım ve Uygulama 

Firmamız Raşel Örme, Bursa’da 1983 yılında Fedahi Evirgen tarafından kurulmuştur. Küçük bir işletmeden markalaşmaya uzanan firmamız Bursa’da kurulu fabrikamızda üretim yapmaktadır. 19.000 m² alanımızla faaliyet gösteren fabrikamızda 75 adet Raşel Örme Makinesi bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

NOSAB Meşe Cad. No:14 16145 Nilüfer BURSA
Telefon: 0 (224) 244 67 85
Email: info@raselorme.com.tr

Sosyal Medya