19.000 m² alanımız ile günlük 12.000 kg üretim!

Üretim tesisi Bursa Minareli Çavuş BTSO Organize Sanayi Bölgesi’nde olup, 19.000 m² alana sahip olan Raşel Örme; pamuklu, viskon, akrilik, polyester, fantezi kumaş konusunda günlük 12.000 kg üretime sahiptir. Jakarlı, atkılı ve Raşel makinalarda ağırlıklı olarak kadın giyim, abiye, file kumaşlar, tül ve astarlı kumaşlar yansıra fantezi örgü kumaşlar da üretmekteyiz.

Her yıl gerçekleştirmiş olduğumuz ekipman yatırımları ile bugün 75 Raşel Örme makinesi ile dünya standartlarında üretim gerçekleştirmekteyiz. Yüksek teknoloji imkanlarından faydalanarak ürettiğimiz ve özenle hazırladığımız kadın giyim kumaşlarımızı 21 ülkeye taşıyoruz. Üretimimizin %70’ini başta Fransa, İtalya, İspanya, İngiltere, Belçika, Hollanda olmak üzere 21 Avrupa ve Arap ülkesine ihraç etmekteyiz. Her yıl yenilenen koleksiyonlarımız ile dünyaya kapılarımızı aralamaktayız.

Raşel Örme olarak sektörel gelişmeleri yakinen takip ediyor, üretim tesislerimizde bulunan üstün teknoloji ekipmanlarımız ile dünya trendlerine uyum sağlıyoruz. Yaklaşık 40 yıllık tecrübemizi, kusursuz üretim ve müşteri memnuniyetine aktarıyoruz.

Copyright © 2021 Raşel Örme

Tasarım ve Uygulama 

Firmamız Raşel Örme, Bursa’da 1983 yılında Fedahi Evirgen tarafından kurulmuştur. Küçük bir işletmeden markalaşmaya uzanan firmamız Bursa’da kurulu fabrikamızda üretim yapmaktadır. 19.000 m² alanımızla faaliyet gösteren fabrikamızda 75 adet Raşel Örme Makinesi bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

NOSAB Meşe Cad. No:14 16145 Nilüfer BURSA
Telefon: 0 (224) 244 67 85
Email: info@raselorme.com.tr

Sosyal Medya